Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Špecifikácia:
Výrobca: Westlinghouse
Typové označenie: AA, MIGNON, HR6M, 1.2H2
Napätie: 1,2 V
Kapacita: 2100 mAh

Technológia:
Nabíjacie články Ni-MH sú veľmi populárne vďaka možnosti nabíjať je. Sú vhodné aj na energeticky náročnejšie aplikácie kde je predpoklad nutného dobíjanie nevyhnutný. Inovatívny typ batérií Westinghouse má nízku hodnotu samovybíjania. Po jednom roku ostáva v batérii 90% energie. Po piatich rokoch v batérii zostáva perfektných 70%. Batérie možno nabiť až 2000 krát. Nabíjanie možné všetkými štandardnými nabíjačkami.

Výrobca:
Firma WESTINGHOUSE bola založená už v roku 1886 ako Westinghouse Electric Company a postupne sa z nej stal významný americký výrobca v oblasti priemyslu a energetiky. Do jeho výrobného programu spadajú oblasti ako domáce elektronika, osvetlenie, spracovanie vody, priemyselné spaľovacie a elektromotory atď. Palivové články WESTINGHOUSE sú používané v jadrových elektrárňach po celom svete aj u nás v SR.

Súčasťou dodávky:
4ks Tužková Batérie AA nabíjacie Ni-MH 2100mAh 1,2 V Westinghouse PREMIUM

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť