Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Ni-MH dobíjacie batérie MAX s dlhom životnosťou. Batérie ŠÚ nabité už z výroby, pripravené pre okamžité použitím a realitný Najvyšším kapacitu pre profesionálne aplikácie.
Sú ideálne pre napájanie prúdovo náročných zostrojené Ako hračky, fotoaparáty a Holiace strojčeky. Batérie možno nabite vsetkym štandardnými nabíjačka.

Špecifikácia:
Výrobca: Westlinghouse
Typové označenie: AAA, MIGNON, HR6M, 1.2H2
Napätie: 1,2 V
Kapacita: 1000 mAh

Technológia:
Nabíjacie články Ni-MH ŠÚ veľmi populárny Vďaka možnosti nabite ich. Sú vhodné aj na energeticky náročnejším aplikácie kde je predpoklad nutného dobíjania nevyhnutný. Inovatívny typ batérií Westinghouse má nízku hodnotu samovybíjania. Po jednom roku ostáva v batérii 90% energie. Po Piatich ROKOCH v batérii zostava perfektných 85%. Batérie možné nabiť až 2000 krát. Nabíjanie možné vsetkym štandardnými nabíjačka.

Výrobca:
Firma WESTINGHOUSE bola založená už v roku 1886 Ako Westinghouse Electric Company a postupne sa z neho stal významný americký výrobca v oblasti priemyslu a energetiky. Do jeho výrobného programu spadajú oblasti Ako domáce elektronika, osvetlenie, spracovanie vody, priemyselné spaľovacie a elektromotory atď. Palivové články WESTINGHOUSE ŠÚ používané v jadrových elektrárňach po celú svete ai u nás v SR.

Súčasti dodávky:
4ks Mikro tužkové batérie AAA nabíjací AAA NiMH 1000mAh 1,2 V

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť