Poslať na e-mail

Poslať na e-mail

Na zadaný email príjemca bude odoslaný odkaz na tento produkt. Ak máte otázku k produktu, využite helpdesk alebo navštívte sekciu Kontakt.

Email príjemca:* 
Váš e-mail: 
Vaše meno: 
Vzkaz: 


* Vaše meno a email sa zobrazia v odoslanej správe spoločne s odkazom.

Praktické balenie 4 kusov lítiových, ceruzkových batérií typu AAA. Každú z týchto batérií je možné dobiť až 1200x, nahradí tým pádom až 1200 kusov obyčajných, alkalických ceruzkových batérií.

Cez priložený USB C kábel je možné dobíjať dve batérie súčasne, stačí pripojiť k batérii a k vhodnému zdroju napájania USB (napr. adaptér pre mobilný telefón). Indikátorom nabíjania je blikajúce červené svetielko. Keď prestane blikať a iba svieti, batéria je plne nabitá.

Plne nabité vydržia batérie mimo prevádzky až 12 mesiacov.

Na nabíjanie batérií je nutné batérie vždy vybrať z prístroja, v ktorom sú používané, a nabíjať ich samostatne, v opačnom prípade môže dôjsť k poškodeniu batérií, aj prístroja.
 

Kapacita batérie: 1,5V / 550 mAh

Doba dobíjania: 1 hodina

Prevádzková teplota: -20°C - 60°C

Balíček obsahuje:

  • 4x nabíjacie batérie AAA
  • 1x USB C kábel

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť