Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Jedná sa o alkalickú batériu s napätím 1,5 V, ktorá nie je nabíjacia. Tieto jednorazové články označujeme aj ako takzvané primárne články. Výhodou alkalických článkov je nízke samovybíjanie, nízka cena, vysoká kapacita a hodia sa do energeticky nenáročných aplikácií. Medzi menšie nevýhody patrí napríklad pokles kapacity pri použití v mrazoch a nemožnosť nabíjania. Aj tak sú alkalické batérie dnes najpoužívanejším typom batérií a nájdeme ich v takmer akomkoľvek zariadení.

Špecifikácia:

Napätie: 1,5 V

Výrobca: Westlinghouse

Kapacita: 2700 mAh

Typové označenie: AA, LR6, AM3, MIGNON, MN1500, E91, 15A

Prevedenie: tužkové

Rozmery: 14,5 x 50,5 mm

 

Výrobca:

Firma WESTINGHOUSE bola založená už v roku 1886 ako Westinghouse Electric Company a postupne sa z nej stal významný americký výrobca v oblasti priemyslu a energetiky. Do jeho výrobného programu spadajú oblasti ako domáca elektronika, osvetlenie, spracovanie vody, priemyselné spaľovacie a elektromotory atď. Palivové články WESTINGHOUSE sú používané v jadrových elektrárňach po celom svete aj u nás v ČR. 

Súčasťou dodávky:

  • 4 ks Tužková Batéria AA Alkalická Westinghouse AA/LR6 1,5V Balenie

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť