Poslat na e-mail

Poslat na e-mail

Na zadaný email přijemce bude odeslán odkaz na tento produkt. Pokud máte dotaz k produktu, využijte helpdesk nebo navštivte sekci Kontakt.

Email příjemce:* 
Váš e-mail: 
Vaše jméno: 
Vzkaz: 


* Vaše jméno a email se zobrazí v odeslané zprávě společně s odkazem.

Špecifikácia:
Výrobca: Westlinghouse
Typové označenie: AAA, LR03, AM4, MICRO, MN2400, E92, 24A
Napätie: 1,5 V
Kapacita: 1200 mAh
Prevedenie: mikrotužkové

Technológia:
Ide o alkalickú batériu s napätím 1,5 V, ktorá nie je nabíjacie. Tieto jednorazové články označujeme aj ako takzvané primárne články. Výhodou alkalických článkov je nízke samovybíjanie, nízka cena, vysoká kapacita a hodí sa do energeticky nenáročných aplikácií. Medzi menšie nevýhody patrí napríklad pokles kapacity pri použití v mrazoch a nemožnosť nabíjanie. Aj tak sú alkalické batérie dnes najpoužívanejším typom batérií a nájdeme ich v takmer akomkoľvek zariadení.

Výrobca:
Firma WESTINGHOUSE bola založená už v roku 1886 ako Westinghouse Electric Company a postupne sa z nej stal významný americký výrobca v oblasti priemyslu a energetiky. Do jeho výrobného programu spadajú oblasti ako domáce elektronika, osvetlenie, spracovanie vody, priemyselné spaľovacie a elektromotory atď.
Palivové články WESTINGHOUSE sú používané v jadrových elektrárňach po celom svete aj u nás v SR.

Súčasťou dodávky:
4ks Mikrotužková Batérie AAA Alkalická Westinghouse AAA / LR3 1,5V

Kontaktný formulár

Kontaktný formulár

Meno: 
E-mail: 
telefón: 
Odesláním formuláře uděluji provozovateli webových stránek dobrovolný souhlas se zpracováním svých osobních údajů, které jsem ve formuláři uvedl. Tyto údaje mohou být použity výhradně pro komunikaci k tématu této zprávy a mohou být uchovány po dobu komunikace.

Sledovať dostupnosť